ارایه راهکارهای پژوهشی و دانشگاهی جهت افزایش فروش های آنلاین و توسعه سهم بازار

به گزارش وبلاگ کانادا، رییس اولین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت و بازارسازهای نوین از ارایه راهکارهای علمی پژوهشی جهت افزایش فروش آنلاین صنایع مختلف در کشور و کمک به رونق اقتصادی آنها در سهم بازار در فضای دیجیتال مارکتینگ خبرداد.

ارایه راهکارهای پژوهشی و دانشگاهی جهت افزایش فروش های آنلاین و توسعه سهم بازار

به گزارش ایران و به نقل از دبیرخانه کنگره صنعت و بازارسازهای نوین در آئین رونمایی از پوستر کنگره و نمایشگاه صنعت و بازارسازهای نوین دکتر حسین پور بشاش رئیس کنگره گفت: به دلیل شرایط ایجاد شده ناشی از شیوع کرونا، تحریم ها و رکود اقتصادی، بسکمک از صنایع در کشور با مشکل فروش روبرو شده اند که ما تلاش کرده ایم با استفاده از پژوهشهای کاربردی و راهکارهای عملیاتی در زمینه فضای دیجیتال مارکتینگ اقداماتی را جهت کمک به صنایع مختلف و توسعه اشتغال دانش آموختگاه دانشگاهی انجام دهیم.

در ادامه دکتر کیانی منش دبیر علمی کنگره با بیان این نکته که فعالان حدود 15 رشته از صنایع کوچک ، میانه و بزرگ به طور کلی از اهداف و مخاطبان در کنگره صنعت و بازارسازهای نوین هستند، گفت: صنایع پزشکی، کشاورزی، معدنی ،فلزی و غیرفلزی، صنعت بانک و بیمه ،ساختمان و... از جمله رشته صنایع هدف محسوب می شوند.

دکتر کامران کیانی منش، رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی انفورماتیک ایران اشاره کرد : برخی از صنایع گام هایی را جهت افزایش فروش خود با استفاده از فضای دیجیتال آغاز کرده اند و برخی از صنایع هم همچنان به صورت سنتی، تدریجاً به سمت فروش های آنلاین رفته اند :لذا هدف ما این است که از طریق کنگره، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه جنبی این کنگره در حوزه دیجیتال به صورت علمی و عملی کمک کنیم تا صنایع بتوانند در این شرایط رکود اقتصادی، فروش خود را افزایش دهند.

دکتر سارا شفیعی ، دبیر اجرایی کنگره هم با اشاره به اینکه نخستین کنگره و نمایشگاه صنعت و بازارسازهای نوین 15 تا 18 اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد، گفت: این کنگره به صورت بین المللی و با حضور فعالانی از صنایع کشورهای همسایه و همچنین کشورهای اروپایی به صورت مجازی و حضوری برپا خواهد شد.

مهندس شروین مسگرها ، دبیر کنگره بیان کرد: این کنگره با حمایت وزارت خانه های صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، وزارت امور خارجه ، اتاق بازرگانی ایران و همچنین دانشگاه های علوم پزشکی ،شرکت شهرک های صنعتی و سازمان هایی مانند سازمان محیط زیست وتوسط دانشگاه جامع علمی کاربردی انفورماتیک ایران و موسسه آموزش عالی ادیبان در جزیره کیش برگزار می شود.

دکتر مرتضی اسلام زاده عضو شورای عالی کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت وبازارسازهای نوین،دستاورد این کنگره را توسعه و رونق تولید،جهش صادرات دانسته و نتیجه آنرا گامی موثر در تبدیل علم به ثروت با اثربخشی ارتباط صنعت و دانشگاه نام کردند.

منبع: ایران آنلاین

به "ارایه راهکارهای پژوهشی و دانشگاهی جهت افزایش فروش های آنلاین و توسعه سهم بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارایه راهکارهای پژوهشی و دانشگاهی جهت افزایش فروش های آنلاین و توسعه سهم بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید