تهران دوباره کی بارانی می گردد؟

به گزارش وبلاگ کانادا، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، شرایط جوی این استان، پایداری جو و کاهش کیفیت هوا و طی روز چهارشنبه تا صبح پنجشنبه (2 تا 3 آذر) بارش خفیف و کاهش دما در ارتفاعات پیش بینی می گردد.

تهران دوباره کی بارانی می گردد؟

به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین نقشه ها و مدل های پیش یابی هواشناسی با ادامه پایداری و سکون نسبی هوا آسمان استان صاف و بدون وزش باد قابل ملاحظه خواهد بود که بر این اساس شرایط برای انباشت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا تا سرانجام هفته در منطقه ها شهری پر تردد پیش بینی می گردد.

طی روز چهارشنبه تا صبح پنجشنبه (2 تا 3 آذر) با عبور موج کم دامنه از نوار شمالی استان، افزایش ابرناکی، احتمال بارش خفیف و پراکنده و کاهش دما در ارتفاعات استان دور از انتظار نیست.

با عبور و فعالیت سامانه بارشی در روز شنبه (5 آدر) در بیشتر منطقه ها استان بارش باران در برخی منطقه ها رگبار و رعدوبرق و در ارتفاعات بارش برف و باران پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای 5- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (2 آذر) نیمه ابری همراه با غبار محلی و در برخی ساعات غبارآلود با حداقل دمای 9 و حداکثر دمای 17 درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (3 آذر) صاف همراه با غبار محلی با حداقل دمای 8 و حداکثر دمای 18 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: فرارو

به "تهران دوباره کی بارانی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران دوباره کی بارانی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید