جدایی برترین خرید استقلال؟ ؛ چک استقلال برگشت خورد ، جنجال تازه در راه است؟

به گزارش وبلاگ کانادا، استقلال دوباره به خاطر مسائل مالی درگیر یکسری حواشی شده است. این حواشی می تواند با تصمیم غیرمنتظره ستاره آبی ها همراه باشد.

جدایی برترین خرید استقلال؟ ؛ چک استقلال برگشت خورد ، جنجال تازه در راه است؟

به گزارش وبلاگ کانادا، از همان روزی که مهرداد محمدی با استقلال قرارداد بست، این بحث به صورت جدی مطرح بود که او به احترام جواد نکونام به جمع آبی پوشان اضافه شده است و به همین دلیل اگر مسئله مالی هم به وجود بیاید، حرمت سرمربی را حفظ خواهد نمود. اتفاقی که دقیقاً تا همین حالا به وقوع پیوسته و با وجود مسائل مالی فراوان باشگاه استقلال، مهرداد محمدی پای کار مانده است. در همین رابطه شامگاه چهارشنبه خبر جدیدی به گوشمان رسید.

باشگاه استقلال برای راضی کردن مهرداد محمدی یک فقره چک به او داده بود که از قرار معلوم ارزش آن بالغ بر 10 میلیارد تومان بوده است. این چک به وسیله یکی از اسپانسرهای باشگاه صادر شده بود و در واقع قرار بود مبلغ مندرج روی آن به وسیله همین حامی مالی تامین گردد. مهرداد در همین هفته که روزهای سرانجامی آن را سپری می کنیم به بانک رفت تا چک را نقد کند اما پشت باجه متوجه شد که موجودی حساب برای پر کردن این چک کفایت نمی نماید. به عبارت دیگر او نتوانست از استقلال پول بگیرد و شرکتی که قرار بود این حساب را پر کند، تعهدش را عملی ننموده بود!

این اتفاق در حالی به وقوع پیوست که ما روز چهارشنبه شنیدیم مهرداد محمدی به احترام جواد نکونام و مدیران باشگاه استقلال وقتی دید این مجموعه مشکل مالی دارد و بحث سقف بودجه هم به وجود آمده است، برای یاری به استقلالی ها مبلغ 5 میلیارد تومان از اندازه قرار دادش را کاهش داد تا به تیم خودش یاری نموده باشد اما با وجود چنین تخفیف هنگفتی، باز هم در دریافت قسط اول مطالبات خود به مشکل برخورد! در چنین شرایطی باید ببینیم مهرداد محمدی همچنان به حرمت جواد نکونام و هواداران استقلال پای کار باقی خواهد ماند یا اینکه با استفاده از راهکارهای قانونی استقلال را تهدید به جدایی می نماید؟ به هر حال بدیهی است که هر فوتبالیستی منافع خودش را به طور ویژه مد نظر قرار می دهد.

در این میان اما مدیران باشگاه استقلال طور دیگری صحبت می نمایند یکی از مسئولان این باشگاه در واکنش به ماجرای مذکور به همکارمان گفت: الان که با شما صحبت می کنم ساعت اداری تمام شده و ساختار بانکی کشور تا صبح روز یکشنبه تعطیل است بنابراین باید اجازه بدهیم تا ابتدای هفته آینده شرایط عوض گردد ولی مهرداد در نهایت انگیزه تمرین می نماید و حرفی از جدایی هم نزده است. او روز سه شنبه در جریان بازی محبت آمیز با صنعت نفت حتی برای استقلال گل هم به ثمر رساند. من در جریان امور مالی باشگاه و روابط اسپانسر نیستم اما اصلاً شاید قبل از سرانجام وقت اداری روز چهارشنبه قسمتی از مطالبات این بازیکن به حسابش واریز شده باشد. البته در این مورد هم نمی توانم با قاطعیت نظر بدهم اما مطمئن هستم که مهرداد محمدی در استقلال می ماند.

منبع: همشهری آنلاین

به "جدایی برترین خرید استقلال؟ ؛ چک استقلال برگشت خورد ، جنجال تازه در راه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی برترین خرید استقلال؟ ؛ چک استقلال برگشت خورد ، جنجال تازه در راه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید