دبیر فدراسیون شنا: چاره ای جز تمکین از ستاد کرونا نداریم

به گزارش وبلاگ کانادا، فرید فتاحیان گفت: متاسفانه چاره ای جز تمکین نداریم و باید آنچه که دولت و وزارت بهداشت اعلام می نماید را قبول کنیم.

دبیر فدراسیون شنا: چاره ای جز تمکین از ستاد کرونا نداریم

دبیر فدراسیون شنا شیرجه و واترپلو در گفت و گو با وبلاگ کانادا در مورد برنامه فدراسیون برای ملی پوشان و بازگشایی مجدد استخرها گفت: فعلا که چاره ای جز تمکین نداریم. مجبوریم هر آنچه را که دولت، وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا اعلام می نمایند را قبول کنیم. متاسفانه تهران شرایط مساعدی ندارد و ما هم از دستورات تمکین می کنیم و تنها امیدواریم شرایط مساعد گردد.

فتاحیان در پاسخ به این سوال که آب گسترش دهنده ویروس است یا کلر موجود از بین برنده آن گفت: کلر استخر چون به مقدار 3 ppm است ویروس را از بین می برد اما در واقع در حال حاضر هیچ فرقی بین استخر، باشگاه بدنسازی و ... نیست. پیش از کرونا هم مسئولان روی نظافت استخر بیشتر حساس بودند اما اگر خدایی نکرده فردی ناقل باشد ممکن است بیماری منتقل گردد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ملی پوشان ما تعدادشان خیلی کم و در حد سه یا چهار نفر است و راحت می توان فاصله گذاری را رعایت کرد. اما با همه این ها باید ما هم بیشتر رعایت کنیم. هیچ چیز مهمتر از سلامت ورزشکارانمان نیست. ما دنبال این هستیم که قبل از هر چیزی سلامت و ایمنی ملی پوشان حفظ گردد. اگر شرایط بهتر گردد قطعا استخرها هم بازگشایی خواهند شد.

دبیر فدراسیون در پاسخ به این سوال که ملی پوشان شنا از باز و بسته شدن استخرها گلایه دارند گفت: چاره نیست. به خاطر 2 یا 3 ورزشکار نمی توانیم تسلیم شویم. آن ها جوانتر هستند و شاید حساسیت هایشان کمتر باشد ولی می بینید که احسان حدادی کرونا گرفت. واقعا این بیماری به سلامتی بدن و ریه ها آسیب می زند. شاید آن ها از روی غرور جوانی صحبت نمایند اما ما باید از دستورات ستاد مقابله با کرونا و دولت تمکین کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دبیر فدراسیون شنا: چاره ای جز تمکین از ستاد کرونا نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر فدراسیون شنا: چاره ای جز تمکین از ستاد کرونا نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید