سامسونگ حلقه جادویی می سازد، عکس

به گزارش وبلاگ کانادا، دیجیاتو نوشت: ظاهراً سامسونگ می خواهد در رویداد معرفی سری گلکسی S24 در ژانویه 2024، از حلقه هوشمند گلکسی رینگ هم رونمایی کند.

سامسونگ حلقه جادویی می سازد، عکس

تقریباً می توان با قطعیت گفت که سامسونگ درحال توسعه یک حلقه هوشمند با نام گلکسی رینگ است تا دسته بندی تازهی به محصولات پوشیدنی خود اضافه کند. حالا شایعه ای تازه می گوید این محصول ژانویه سال آینده میلادی همراه با سری گلکسی S24 معرفی می گردد.

یکی از منابع مطلع دنیای فناوری به نام Ice Universe در شبکه اجتماعی ویبو مدعی شده است که گلکسی رینگ ستاره رویداد گلکسی آنپکد S24 در ژانویه 2024 خواهد بود. بنابراین محصول تازه سامسونگ باید به مقدار ای مجذوب کننده باشد که کاربران را بیش از گوشی های سری گلکسی S24 هیجان زده کند.

درحالی که رویداد معرفی سری گلکسی S22 و S23 در ماه فوریه برگزار گردید، شاهد برگزاری رویدادهای سامسونگ در ماه ژانویه هم بوده ایم. علاوه براین، بعضی شایعات به برگزاری زودتر از انتظار مراسم معرفی گلکسی S24 هم اشاره نموده اند. بنابراین به احتمال زیاد رویداد گلکسی آنپکد بعدی سامسونگ در ژانویه 2024 برگزار می گردد، اما سؤال مهم این است که آیا حلقه هوشمند کره ای ها تا آن موقع آماده معرفی و عرضه خواهد شد؟

گلکسی رینگ ژانویه 2024 از راه می رسد؟

گزارشی قبلاً مدعی شده بود که سامسونگ آماده فراوری انبوه گلکسی رینگ است، بااین حال عرضه یک گجت سلامتی به این راحتی نیست. درحقیقت اگر شرکتی در پی عرضه محصولی باشد که با سلامتی کاربران سروکار دارد، باید از سازمان های مختلف تأییدیه و مجوز بگیرد. بنابراین شاید گلکسی رینگ آماده عرضه در ژانویه 2024 نباشد.

انتظار می رود حلقه هوشمند سامسونگ ویژگی های سلامتی ساعت های هوشمند گلکسی واچ را در اختیار کاربران قرار دهد. البته همانطور که می توان انتظار داشت، در این محصول بسیاری از ویژگی های گلکسی واچ حضور نخواهند داشت و حتی نمی دانیم سامسونگ می خواهد از نمایشگر در این گجت پوشیدنی استفاده کند یا خیر.

گلکسی رینگ می تواند برای کاربرانی که علاقه ای به ساعت های هوشمند ندارد و استفاده از ساعت های کلاسیک را ترجیح می دهند، گزینه ای مجذوب کننده باشد. باید منتظر ماند و دید حلقه هوشمند سامسونگ واقعا می تواند ستاره رویداد آنپکد گلکسی S24 باشد یا اینکه تبدیل به پروژه ای شکست خورده می گردد.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "سامسونگ حلقه جادویی می سازد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ حلقه جادویی می سازد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید