سفر به استوا؛ هدیه لوکس کایلی جانر به دخترش

به گزارش وبلاگ کانادا، استورمی وبستر کوچک که تا چند روز آینده قدم به دومین سال از زندگی خود خواهد گذاشت، به نظر می رسد که نخستین گام جدی اش را برای تجربه یک زندگی مجلل همانند مادرش برداشته است. به گزارش کوزموپالیتان، کایلی جانر و دخترش چند روز پیش راهی یک سفر لوکس به منطقه ها استوایی شدند تا نخستین روز تولد استورمی در یکم فوریه را در آنجا جشن بگیرند.

سفر به استوا؛ هدیه لوکس کایلی جانر به دخترش

این روزها با نگاهی به صفحه اینستاگرام کایلی جانر می توان تصاویر زیبای این خانواده خوشبخت را دید که در کنار اقیانوس در حال لذت بردن از غروب آفتاب هستند و استورمی در حال بازی کردن با شن های کنار ساحل است. بعلاوه در بین این تصاویر، می توان عکس هایی از محل اقامت لوکس آنها با یک استخر زیبا دید که هر بیننده ای را به حسادت وادار می نماید.

در یکی از این تصاویر، کایلی با یک حالت غمناک و لباسی نارنجی رنگ و کلاه حصیری پشت به غروب آفتاب ایستاده است. این پست که تا کنون بیش از پنج میلیون بار از طرف کاربران اینستاگرام لایک شده است، کپشنی با این مضمون دارد واقعا از آنچه در عکس می بینید، راضی تر هستم. هرچند این تصویر باعث نگرانی بسیاری از هواداران او شده بود، ولی به نظر می رسد که این حالت غمناک چیزی یک پوز برای گرفتن عکس نبوده است. بعلاوه با دنبال کردن استوری های مکرر کایلی می توان فهمید که این مادر و دختر روزهای واقعا راضیی در کنار یکدیگر سپری می نمایند.

به ادعای مجله پیپل، جوردین وودز، دوست صمیمی کایلی نیز در این سفر آنها را همراهی می نماید. احتمالا تصاویری که از کایلی و استورمی در اینستاگرام می بینیم به وسیله جوردین گرفته شده اند.

از آنجایی که بیش از یک هفته تا روز تولد استورمی به جای مانده است، به احتمال زیاد باید در روزهای آینده انتظار سورپرایزهای بیشتر و بزرگتری از این جشن تولد خاص داشته باشیم. پیش از این، در ماه ژوئن سال گذشته، کایلی خبر این سفر استوایی را داده و قول داده بود که نخستین جشن تولد استورمی یک تولد حماسی خواهد بود.

اگر در پی فهمیدن نام بهشت استوایی هستید که کایلی و استورمی در آن به سر می برند، بی فایده کوشش نکنید. این مادر و دختر و جوردین تا به امروز هیچ اطلاعاتی از محل اقامت خود افشا نکرده اند.

منبع: همگردی

به "سفر به استوا؛ هدیه لوکس کایلی جانر به دخترش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به استوا؛ هدیه لوکس کایلی جانر به دخترش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید