ملکه سوار بر اسب سلطنتی از قرنطینه کرونا بیرون آمد

به گزارش وبلاگ کانادا، ملکه الیزابت دوم که آخرین بار روز 19 مارس همزمان با شروع شیوع ویروس کرونا هنگام خروج از کاخ باکینگهام دیده شده بود، نخستین بار در بیش از سه ماه اخیر سوار بر اسب در انظار عمومی ظاهر شد.

ملکه سوار بر اسب سلطنتی از قرنطینه کرونا بیرون آمد

به گزارش وبلاگ کانادا به نقل از بی بی سی، ملکه 94 ساله بریتانیا که از آخرین روز سال 98 به اقامتگاه سلطنتی در قلعه وینزر در منطقه برکشایر رفته بود، با دستکش سفید بر دست و روسری صورتی بر سر سوار بر یکی از اسب های محبوب خود دیده شد. گفته می گردد ملکه الیزابت ماندن در قلعه وینزر را بسیار دوست دارد و تصویری که از او منتشر شده، مربوط به روزهای خاتمه همین هفته (شنبه و یکشنبه) است. اسب مشکی ملکه 14 ساله است و بالمورال فرن نام دارد.

او معمولا در زمین ها و دشت های وینزر اسب سواری می نماید و از دیرباز به پرورش اسب های مسابقه علاقه داشته است. با اینکه ملکه در آخرین روز اقامت در باکینگهام تمام وظایف سلطنتی خود را انجام داده بود اما در دوران قرنطینه کرونا در وینزر مرتب با بوریس جانسن، نخست وزیر بریتانیا در تماس بود. هر چند دیدارهای آنها حضوری نبود و ملکه ترجیح می داد کارها را با تماس تلفنی یا ویدئویی به پایان برساند.

ملکه بریتانیا در دوران حضور در قلعه وینزر دو سخنرانی عمومی برای مردم داشت؛ یکی برای روحیه دادن به پزشکان، پرستاران و همه مردم برای مبارزه با کرونا و دیگری به مناسبت پیروزی اروپا در جنگ جهانی دوم. پرنس فیلیپ، همسر ملکه و دوک ادینبرو هم در دوران قرنطینه کرونا در اقامتگاه سلطنتی قلعه وینزر حضور داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "ملکه سوار بر اسب سلطنتی از قرنطینه کرونا بیرون آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکه سوار بر اسب سلطنتی از قرنطینه کرونا بیرون آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید