هواپیمایی کانتاس و راه اندازی پروازهایی که مسافران نمی دانند مقصد کجاست

به گزارش وبلاگ کانادا، هواپیمایی کانتاس در استرالیا برای کم کردن آثار منفی مالی کرونا پروازهایی را برنامه ریزی نموده است که در آن مسافران از مقصد خبر ندارند.

هواپیمایی کانتاس و راه اندازی پروازهایی که مسافران نمی دانند مقصد کجاست

وبلاگ کانادا - شرکت هواپیمایی استرالیایی کانتاس میخواهد پروازهای اسرارآمیز راه بیاندازد تا با ایجاد حس دلتنگی و خاطرات گذشته، گردشگری داخلی را در سراسر این کشور تقویت کند.

سفرهای یک روزه که در آن مسافران هنگام سوار شدن اطلاعی از مقصد ندارند، در دهه 1990 محبوب بود.

شرکت های هواپیمایی در سراسر منطقه برای مقابله با کسادی ناشی از همه گیری کرونا، استراتژی های مختلفی را پیش می گیرند.

این در حالی است که همین هفته هواپیمایی تایلند (خطوط هوایی تای ایرویز) بیان کرد که 50 درصد نیروی کار خود را به دلیل رکود اقتصادی تعدیل می نماید.

بحران ایرلاین های اتحادیه هواپیمایی آسیا و اقیانوسیه

این رکود اقتصادی منجر به یاری های اقتصادی دولت، ورشکستگی، و تعدیل نیروی کار در سطح وسیعی در این صنعت شده است.

اتحادیه هواپیمایی آسیا و اقیانوسیه (ای ای پی ای) می گوید که شرکت های هواپیمایی در بحبوحه نبود توزیع متوازن واکسیناسیون در سراسر دنیا، که نتیجه آن فقط تاخیر در باز شدن کامل مرزها است با کاهش شدید مسافر روبرو هستند.

آماری که ای ای پی ای این هفته منتشر نموده است نشان می دهد که شمار مسافران در ژانویه سال جاری در مقایسه با ماه مشابه در سال گذشته، فقط 4 درصد بوده است. ژانویه سال گذشته، 33.5 میلیون نفر در این منطقه با هواپیما مسافرت نموده اند.

پرواز به مقصد ناشناخته

کانتاس یکی از اولین شرکت های هواپیمایی است که پروازهای خود به مقصد ناشناخته را عرضه نموده است.

در این تور یک روزه، هواپیما در سطح پایین پرواز می نماید و مسافران را به مکان های نمادین و دیدنی کشور می برد، و دست آخر آنها را به همان محل آغاز پرواز برمی گرداند.

این تور یک روزه شامل فعالیت های متعددی است، از ناهار ویژه گرفته تا غواصی در جزایر گرمسیری.

پروازها با یکی از هواپیماهای کانتاس بوئینگ 737 از بریزبن، ملبورن، یا سیدنی انجام می گردد؛ هزینه کلاس عادی (اقتصادی) آنها از 737 دلار استرالیا (577 دلار آمریکا) آغاز می گردد.

پروازهای اسرارآمیز جدیدترین راه چاره شرکت هواپیمایی استرالیا برای جلب مسافران بیشتر برای پرواز است.

با توجه به اینکه احتمالا مرزهای بین المللی تا سال 2022 باز نخواهد شد، هواپیمایی کانتاس از دولت استرالیا خواسته است حالا که واکسیناسیون کووید-19 در حال اجرا است، در خصوص امکان سفرهای داخلی اطمینان بدهد.

اندرو پارکر، مدیر اجرایی گروه کانتاس گفته است آنچه ما دنبالش هستیم این اطمینان است که در برهه مشخصی از زمان یا در مرحله ای که واکسیناسیون در حال اجرا است، بسته شدن مرزهای داخلی دیگر منتفی خواهد شد.

به گفته وی مسافران با بی نظمی در اعمال محدودیت هایی که مدام و به سرعت تغییر می نمایند گیج شده اند و نگرانی آنها قابل درک است؛ آنها نگرانند که ناگهان در ایالت دیگری غیر از ایالت محل زندگی شان و یا ایالت مقصد گیر نمایند.

منبع: بیت ران

به "هواپیمایی کانتاس و راه اندازی پروازهایی که مسافران نمی دانند مقصد کجاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمایی کانتاس و راه اندازی پروازهایی که مسافران نمی دانند مقصد کجاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید