پاکدامن: قربانی فراتر از جهادی کار می نماید، در المپیک پاریس کار بزرگی برای ورزش ایران خواهیم کرد

به گزارش وبلاگ کانادا، کاپیتان تیم ملی شمشیربازی گفت: اگر در بازی های آسیایی کادر تیم های دیگر را ببینید متوجه می شوید که کادر فنی تیم ملی سابر ایران چقدر کم است.

پاکدامن: قربانی فراتر از جهادی کار می نماید، در المپیک پاریس کار بزرگی برای ورزش ایران خواهیم کرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کانادا، علی پاکدامن، کاپیتان تیم ملی شمشیربازی در جریان بازدید سرپرست وزارت ورزش و جوانان و دبیرکل کمیته ملی المپیک از اردوی تیم سابر اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو، گفت: تیم ما از هفتم آسیا و بیست و نهم دنیا کار خودش را آغاز کرد و در بازی های آسیایی اینچئون به تیم دوم آسیا رسید. الان هم شرایط خیلی خوبی دارم و باید از آقای قربانی تشکر کنم.

وی اضافه نمود: پورسلمان رئیس فدراسیون جهادی کار می نمایند، اما به نظر من آقای قربانی فراتر از جهادی فعالیت می نمایند. همه کار های ما را انجام می دهد و اگر ما دغدغه مالی، فیزیوتراپی و یا ناراحتی داشته باشیم با قربانی در میان می گذاریم.

پاکدامن تاکید نمود: ما در یک جنگ نابرابر هستیم من در جام دنیای اسپانیا تا پای مدال پیش رفتم و توانستم ارون ژیلاگی قهرمان سه دوره المپیک را شکست دهم. من 9 صبح وارد سالن شدم و 7 بعد از ظهر از سالن بیرون آمدم و هیچکس نبود که من را ریکاوری کند. ما بدنساز یا ماساژور کنار تیم نداشتیم. ما در یک جنگ نابرابر هستیم و اگر شما در همین بازی های آسیایی کادر تیم های دیگر را ببینید متوجه می شوید که کادر فنی تیم ملی ایران چقدر کم است. چون شما از بدنه ورزش ایران هستید می دانم که تیم ما را درک می کنید و ما در المپیک پاریس کار بزرگی برای ورزش ایران خواهیم کرد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پاکدامن: قربانی فراتر از جهادی کار می نماید، در المپیک پاریس کار بزرگی برای ورزش ایران خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکدامن: قربانی فراتر از جهادی کار می نماید، در المپیک پاریس کار بزرگی برای ورزش ایران خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید