200 خادم سلامت در ایام نوروز به زائرین خدمت رسانی خواهند کرد

به گزارش وبلاگ کانادا، خبرنگاران/قم معاون خدمات زائرین مسجد جمکران گفت: بیش از 200 خادم افتخاری آموزش های لازم را برای خدمت به زائرین مسجد مقدس جمکران دیده اند و در ایام نوروز این افراد با عنوان خادم سلامت خدمتگزار زائرین خواهند بود.

200 خادم سلامت در ایام نوروز به زائرین خدمت رسانی خواهند کرد

ابراهیم صدوقی در نشست خبری با وبلاگ کانادا مطرح کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا حسب دستور تولیت محترم مسجد مقدس جمکران بیشترین همکاری را با ستاد مبارزه با کرونا داشته ایم و در شرایطی که احتیاج به تعطیلی مسجد بود این کار را انجام دادیم، همچنین در مواقعی مسجد به صورت نیمه تعطیل کار خود را دنبال کرد.

وی اضافه نمود: طبق آخرین مصوبه های ستاد مبارزه با کرونا از مردم می خواهیم از سفر خودداری نموده و در منازل خود تعطیلات عید نوروز را بگذرانند و به جای حضور در مسجد جمکران از برنامه های مجازی این مسجد مقدس استفاده نمایند.

مراسمی به صورت حضوری برگزار نخواهد شد

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران گفت: تا این لحظه برگزاری مراسم به صورت حضوری نداریم مگراینکه تغییر رنگ بندی ها اجازه برگزاری مراسم به صورت حضوری را بدهد.

یاسین حسین آبادی در نشست خبری با وبلاگ کانادا مطرح کرد: مردم توجه ویژه ای به امام زمان پیدا نموده اند و این یک فرصت برای ماست.

وی اضافه نمود: جهت گیری هایی که ولی جامعه برای ما معین نموده اند و بیانیه گام دوم انقلاب آمادگی برای طلوع خورشید عظمای ولایت است.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: سال 1400 دو نیمه شعبان را در خود جای داده است و این نیز یک فرصت بسیار ویژه است که سال را رنگ وبوی مهدوی بخشیده است و بهانه ای است تا مردم را با مهدویت بیشتر آشنا کنیم.

وی اضافه نمود: انتظار می رود در این سال تمام نهادها و مجموعه های نظام به صورت ویژه در حوزه مهدویت کار نمایند.

حسین آبادی ادامه داد: برنامه ها و جشنواره های کشور در سال آینده باید بر سه محور معرفت به امام، انس با امام و تبیین وظایف منتظران راسخ گردد.

وی اضافه نمود: در اولین نیمه شعبان سال 1400 کمپین همدلی برای ظهور با هشتک عیدنو، عهدنو برگزار خواهد شد و همچنین طرح هر خانه یک مهدیه نیز توسط سازمان تبلیغات اسلامی در سال آینده اجرا خواهد شد.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران اعلام کرد: بسته های عیدانه نیمه شعبان با موضوع بچه ها نیز توسط مسجد آماده شده است و سازمان ها و نهادهایی که تمکن اقتصادی و قصد یاری به مسجد در راستای توزیع این بسته ها را دارند با مسجد ارتباط بگیرند.

وی اضافه نمود: برنامه های شب نیمه شعبان نیز از ساعت 17 چهاردهم شعبان تا 6 بامداد در رسانه ملی و فضای مجازی مسجد برگزار خواهند شد.

حسین آبادی توضیح داد: تا این لحظه برگزاری مراسم به صورت حضوری نداریم مگراینکه تغییر رنگ بندی ها اجازه برگزاری مراسم به صورت حضوری را بدهد.

وی اضافه نمود: پویش آدینه های همدلی نیز برای سال 1400 برنامه ریزی شده است که نحوه همدلی مسئولان با مردم، کسبه با مشتریان، والدین با فرزندان توسط مردم بیان می گردد که این پویش به صورت مستمر تا انتها سال برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "200 خادم سلامت در ایام نوروز به زائرین خدمت رسانی خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "200 خادم سلامت در ایام نوروز به زائرین خدمت رسانی خواهند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید